Uzun yılların bize verdiği farklı iş kollarındaki tecrübemizle prefabrik yapıların üretimini de yapıyoruz. Prefabrik yapılar, şantiyelerde ofis, yemekhane, tuvalet, duş, yatak odası gibi alanların oluşturulmasında kullanılıyor. Ayrıca geçici ya da kalıcı olarak ihtiyaç duyulan eğitim, sağlık ve konut bina ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretiyor. Bizlerde firma olarak ihtiyaç duyulan prefabrik depo ve hangar üretimi alanında faaliyet gösteriyoruz. Bu alanda faaliyet gösterdiğimiz süreç içerisinde gelişen malzeme ve üretim teknolojilerine ayak uydurarak kaliteli ürünleri müşterilerimize sunuyoruz.

Prefabrik Depo ve Hangar Üretim Aşamaları

Depo ve hangar üretimine başlamadan önce ilk yapılacak olan işlem kurulumun yapılacağı arazinin konum ve altyapı özelliklerinin incelenmesidir. Bu özellikleri inceleyerek alana en uygun projeyi oluşturuyoruz. Projelendirilen yapının parçalarının üretim aşamalarına başlıyoruz. Prefabrik yapıya ait kolon, kiriş, duvar panelleri gibi tüm elemanlarını montaj aşamasına hazır halde üretiyoruz. Proje aşamasında yaptığımız iyi değerlendirme sayesinde kurulum aşamasında herhangi bir sorunla karşılaşma ihtimalini sıfıra indiriyoruz. Tüm yapı elemanlarının üretimi tamamlandıktan sonra elemanları kurulum alanına taşıyarak montaja başlıyoruz. Kısa sürede montajı tamamlıyor ve teslimatı gerçekleştiriyoruz. Prefabrik yapılar sayesinde kısa zamanda kullanışlı ve uygun maliyetli şekilde projeleri sonuçlandırıyoruz.

Mert Prefabrik olarak hayalinizdeki projeyi gerçekleştirmek için profesyonel ekibimiz ve yaratıcı mimari anlayışımızla size en uygun fiyat teklifini sunmaya her zaman hazırız.
İletişim bilgilerimizden bize ulaşarak teklif alabilirsiniz.