MERT PREFABRİK

Firmamız 1995 yılında Hasan Nural’ın Balıkesir Susurluk ilçesinde alüminyum doğrama sektöründe üretim yapması ile kurulmuş ve hizmet vermeye başlamıştır. Plastik doğramanın Türkiye piyasasında yer alması ile Ege Plastik firmasının Egepen markasını piyasaya sürmesiyle birlikte 2008 yılına kadar üretici bayilik yapmıştır.
Firmamız bu geçen süreç içerisinde her zaman kendini dönemin gerektirdiği malzeme ve üretim yöntemlerine entegre etmiştir. Cam balkon,elektrikli panjur ve kepenk sistemleri, küpeşte, demir doğrama adı altında birçok çeşit ürünün üretimini üstlenmiştir. 2012 yılında zaten mevcudiyetimizde bulunan ürünlerin birleşimini ile Prefabrik konteyner ev üretimine başlamış bulunmaktayız.
Bölgede etkin bir pazar payına sahip olup daha büyük metre karelerde yerinde Prefabrik evler üretimine başladık. Bu sektörde yüksek kalite ve kişileştirilebilir bir Prefabrik ev üretimini sürecini benimsemiş bulunmaktayız. Her geçen yıl bünyemize yeni iş kollarını dahil etmekteyiz. Mimari ve mühendislik bilgimiz ile en güvenilir en kaliteli Prefabrik ve Çelik yapılar alanında hizmet vermekteyiz.

MÜŞTERİ YORUMLARI

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZİN DEĞERLİ GÖRÜŞLERİ

NEDEN BİZ?

Bizleri seçmeniz için oldukça sebep vardır. Ancak bizim için en önemli olan sebeplerin başında uzman kadromuz gelmektedir.

tab-images-1

Deneyimli ve uzman kadromuzla en yüksek kaliteli malzeme ve mükemmel işçilik noktalarını birleştirmekteyiz. Sektördeki bilgilerimizi ve deneyimlerimizi uzman kadromuzla pekiştirerek sektörde emin adımlarla ilerlemekteyiz. Prefabrik uzmanı olarak kendimize güvenmekteyiz.

tab-images-1

Müşteri memnuniyetini de her daim en üst düzeyde tutmak için çalışmalarımıza hız vermeden devam ediyoruz. Yaptığımız ticaretten önce; bağlı olduğumuz değerlerimiz, vizyonumuz ve misyonumuz gelmektedir.

tab-images-1

Güvenli konutlar inşa ederken, modern tasarım hizmeti de sunuyoruz. Yüksek kaliteyi siz değerli müşterilerimiz için sunarken aynı zamanda da konforlu konutları ortaya koyuyoruz. Bütün projelerimizde modern teknolojileri kullanıyoruz.

SUNDUKLARIMIZ

Prefabrik konutlar veya prefabrik karavan evler konusunda firmamız beklentilere en uygun şekilde projeler oluşturabilmektedir. Oldukça kaliteli çalışmalar neticesinde konfor ve kaliteyi temel alan bir yapı ortaya çıkarabilmektedir.

Firmamız bünyesinde çalışmalarımızın temelini doğrudan müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır. Bizler üzerinde çalıştığımız projeler doğrultusunda daima beklentileri esas alan bir prensiple hareket etmekte ve memnuniyet garantili hizmetler sunmaktayız.

Tasarımı yapılacak yapıların daima kalitesi ve dayanıklılığı bakımından iyi unsurlara sahip olması gerekir. Firmamız, müşterilerimizin deprem gibi veya farklı türden konularla ilişkili risk gördüğü her duruma yönelik olarak istenilen türde projeler hazırlayabilmektedir.

Prefabrik tasarımlar konusunda daima iyi bir bilgi ve tecrübeyle hareket ederek doğru planlamalar oluşturulmalıdır. Firmamızın deneyimli uzmanları her sürecin en dinamik verimlilikle sürdürülmesi konusunda oldukça profesyonel bir şekilde davranmaktadırlar. Son teknolojik olanaklar çerçevesinde gerekli çalışmaları yapmaktadırlar.

455

TAMAMLANAN İŞ

767

MUTLU MÜŞTERİ

32

ÇALIŞAN

17

ÇÖZÜM ORTAĞI